Darmowa wysyłka

Przy zamówieniu powyżej 100 zł

Wyświetlanie 1–20 z 47 wyników

Sklep Osmo

Firma Osmo jest z nami od 1889 roku, działając przez cały ten czas w branży budowlanej. Początkowo firma zajmowała się tartakiem, ciągle go rozwijając i importując z niego drewno, aż do czasu, gdy zaczęła je nawet przetwarzać. Obecnie marka Osmo kojarzona jest także z rozwiązaniami z zakresu niezwykle wysokiej jakości drewnianych produktów. Przykładowo może to być np. produkcja naturalnych i ekologicznych olejo-wosków służących do impregnacji oraz barwienia drewna, jak również produkcja desek tarasowych, wykorzystywanych na budowach lub podczas remontów na coraz większą skalę.
Osmo to firma zatrudniająca wielu doświadczonych pracowników, ekspertów w swoim zawodzie, którzy każdego dnia produkują i sprawdzają pod względem jakości towary drewniane oraz produkty służące ich ochronie. Ponadto w firmie swoje znaczące miejsce posiadają także analitycy, badający potrzeby indywidualnych klientów oraz ludzie odpowiedzialni za ulepszanie oferty firmy.
W ofercie firmy Osmo znajdują się takie przedmioty jak woski olejne do wewnątrz i na zewnątrz, protektory drewna, środki do czyszczenia narzędzi oraz pielęgnacji drewna, a także różnego rodzaju akcesoria do dbania o drewniane powierzchnie.

Olej Osmo – sklep online

Drewno jest obecnie jednym z najcenniejszych surowców, zwłaszcza wykorzystywanym na budowie. Właśnie dlatego firma Osmo zajęła się tą dziedziną, wierząc, że należy prawidłowo zadbać o ten surowiec, aby mógł służyć całemu społeczeństwu, całej ludzkości. Firma Osmo jest bardzo ekologiczna, dlatego stara się, aby drewno nie ulegało zniszczeniu i tym samym nie zniechęcało ludzi do jego kupna, np. na rzecz plastiku czy innych tworzyw sztucznych. Owszem drewno może ulec zniszczeniu, bowiem nie jest odporne na czynniki znajdujące się wokół niego. Niemniej istnieje wiele sposobów zabezpieczania drewna przed wodą, wilgocią, pleśnią, grzybem czy nawet żerem os. Wystarczy np. zakupić olej do drewna na allegro, chociaż lepszym wyborem jest zrobienie zakupów w sklepie MBK, gdyż na Allegro ceny są wyższe, a i oferta jest ograniczona.
Firma Osmo stara się, aby produkowany przez nich olej do drewna, znajdującego się wewnątrz budynku lub poza nim, jak najdłużej chronił drewnianą powierzchnię, był niedrogi i bardzo prosty w użyciu. Wieloletnie analizy, badania oraz rozmowy z klientami, dostawcami i innymi profesjonalistami pozwoliły stworzyć optymalne produkty, idealnie nadające się do zabezpieczania drewnianych tarasów, schodów, altanek, mebli czy zabawek. Obecnie do każdego rodzaju drewna można zakupić odpowiedni produkt, np. odporny na pot, ślinę czy nieszkodliwy po zetknięciu się z żywnością.
Właśnie dlatego warto rozważyć zakup oleju do drewna właśnie tej firmy, co można uczynić np. odwiedzając sklep MBK w Internecie. Sprawdź sam ofertę tego sklepu, wystarczy, że wejdziesz na mbksklep.pl

Olejowosk Osmo

Firma Osmo od ponad 100 lat, czyli od kiedy prowadzi swoją działalność, cały czas rozwijała się, nabywała wiedzę oraz zdobywała cenne doświadczenie, dzięki czemu obecnie może poszczycić się umiejętnościami w obróbce oraz konserwacji drewna. Fachowa wiedza, ogromne zaangażowanie i profesjonalne podejście do swojego zawodu pozwoliły firmie Osmo stworzyć optymalne sposoby impregnacji oraz ochrony drewna. Jednym ze sposobów zabezpieczenia tego cennego surowca było m.in. stworzenie olejowosku, czyli impregnatu łączącego w sobie dwie podstawowe substancje chroniące drewno. Jeżeli jesteś osobą spoza branży budowlanej i nie wiesz na który środek się zdecydować, albo nie chcesz płacić osobno za dwa produkty, lecz wolisz zaoszczędzić kupując jeden, ale za to konkretny, polecamy ci właśnie olejowosk Osmo.

Osmo wosk twardy olejny

Wosk twardy olejny Osmo to bezbarwna powłoka, używana w czasie robienia wykończeń drewna w środku budynku. Można ją nanieść na schody, meble, parkiety, a nawet na blaty kuchenne. Impregnat ten nie tylko zabezpieczy twoje drewniane powierzchnie, ale również nada im blasku, a także zapobiegnie ich kurzeniu się. Nie wahaj się więc ani chwili dłużej i już dziś kup twardy wosk olejny od Osmo, np. w sklepie MBK.

Olej do blatów Osmo

Olej do blatów od Osmo to specyficzny produkt, przeznaczony do kuchni, który posiada certyfikat jakości, głoszący, że można na stworzoną dzięki niemu powłokę kłaść jedzenie, np. jabłka. Jest to najważniejsza rzecz na jaką należy zwrócić uwagę w czasie zabezpieczania drewnianego blatu kuchennego. Osmo zdało sobie sprawę z tego, że musi stworzyć impregnat bezpieczny dla zdrowia i życia ludzi, dlatego po wieloletnich badaniach wypuszczono taki środek – właśnie olej do blatów Osmo.